884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire Corner 600 lewy czarny

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

1390,00 

-
+

SimpleFire to marka znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie biokominków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz nowych rozwiązań aranżacyjnych poszerzyliśmy swoją ofertę o biokominki narożne Corner w czterech dostępnych wariantach. Sprawdż sama!

Biokominek narożny Corner 600L – informacje szczegółowe

Biokominek narożny Corner 600L jest to kominek do zamontowania we wnęce na rogu. Potrzebne wymiary wnęki wynoszą 550 x 400 x 190 mm. Biokominek jest dostępny w wariancie z prawą stroną otwartą lub lewą stroną otwartą. Dodatkowo możesz wybrać wersję bez szyby lub z szybą - biokominek Corner 600L z szybą. Rysunek poglądowy.

Czym się wyróżnia biokominek narożny?

Biokominki narożne są wybierane w domach, gdzie salon zajmuje dużą, otwartą przestrzeń. Dzięki temu już w wejściu, czy idąc korytarzem możesz zauważyć zamontowany biokominek. Stanowi on także pewne połączenie między pomieszczeniami. Biokominek Corner to doskonałe połączenie estetyki, funkcjonalności i adaptacyjności, które wprowadzi do Twojego wnętrza nowy standard komfortu i designu.

Kup w zestawie