884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire Frame 600 czarny z szybą

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

1390,00 

-
+

Jeśli szukasz sposobu na ciekawe zaaranżowanie Twojej przestrzeni to biokominki SimpleFire są bardzo dobrym wyborem! Model Frame 600 to jeden z sześciu opcji dostępnych w innych wymiarach, które stanowią nie tylko dekoracyjne wykończenie wnętrza, ale też bezpieczeństwo i uniwersalność. Kup teraz i ciesz się atrakcyjnym dodatkiem, który doda blasku Twojemu wnętrzu!

Biokominek Simple Fire Frame 600 – informacje szczegółowe

Biokominek z linii Simpe Fire jest przeznaczony do zamontowania we wnęce o wymiarach 530x400x170mm. Wystepuje w kolorze czarny półmat i posiada palenisko 30cm o pojemności 0,7L. Dokładne wymiary biokominka są widoczne w galerii produktu. To, co wyróżnia biokominki SimpleFire to ich cena oraz łatwość montażu. Dodatkowo, dzięki doprecyzowanym szczegółom kominek będzie prezentował się pięknie w sypialni, jak i w salonie. Wybierz odpowiedni rozmiar dla Twojego wnętrza. Warto zauważyć, że największy rozmiar posiada biokominek Frame 1800.

Ciepło z kominka

Oprócz funkcji dekoracyjnej, nasze kominki generują przyjemne ciepło, które w kilka minut odczuwalnie ogrzewa pomieszczenie. Moc grzewcza wynosi około 3 kW, a 100% ciepła jest oddawane do pomieszczenia, co sprawia, że nasze kominki są efektywnym źródłem ciepła. Minimalna zalecana powierzchnia pomieszczenia to 18 metrów kwadratowych. Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie