884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Inround czarny z szybą

Biokominek montowany do wnęki w podłożu, rura pełniąca funkcję ozdobną zawieszana. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

14950,00 

-
+

Biokominek Inround marki Infire to prawdziwy majstersztyk w dziedzinie nowoczesnego wzornictwa i funkcjonalności. Jego wyjątkowa, okrągła forma sprawia, że można go podziwiać z każdej strony. Biokominek swoją konstrukcją przypomina ognisko.

Biokominek Inround marki Infire – informacje szczegółowe

Biokominek wolnostojący posiada podkładke pod palnik, dzięki czemu może być zamotnowany we wnęce w podłożu. Rura zawieszana nad biokominkiem pełni tylko (i aż) funkcję ozdobną. Biokominek Inround posiada szyby – dwa półkola, palenisko o średnicy 50cm o pojemności 4L, okrągły typ palnika. Rura posiada długość 2000mm. Jest możliwość zmieny rozmiaru biokominka, długości rury - w tym celu skontaktuj się z nami. Napisz na kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Biokominek Inround – dlaczego warto?

Biokominek Inround możemy postawić w dowolnym miejscu, ponieważ rura dołączona do zestawu pełni funkcję estetyczną. Imituje ona motyw odprowadzania spalin, ale jak wiadomo biokominek nie emituje spalin. Do modelu Inround został przystosowany czarny palnik z nakładkami, które regulują wielkość płomienia i umożliwia jego zgaszenie. Czarne palenisko dodaje niesamowitej elegancji. Inround to nie tylko biokominek - to wyraz nowoczesnego podejścia do designu i komfortu. Zapewnia nie tylko ciepło, ale i przyjemność estetyczną, sprawiając, że każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne i stylowe.

Kup w zestawie