884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire BlackBox 910 czarny z szybą

Biokominek zawieszany na ścianie. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

1790,00 

-
+

Biokominek do zawieszenia na ścianie BlackBox 910 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oszczędność przestrzeni. BlackBox zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie stanowi centralny punkt pomieszczenia, dodając mu charakteru i stylu.

Biokominek BlacKBox SimpleFire – informacje szczegółowe

Model biokominka BlackBox jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie. Posiada palenisko 45cm o pojemności 1L. Występuje w kolorze czarnym półmatowym. Dokładne wymiary biokominka znajdziesz w grafice produktu. Rysunki są poglądowe. Jeśli szukasz innego modelu, sprawdź nasza szeroką ofertę biokominków, a także przeczytaj o wolnostojącym biokominku z możliwościa wykorzystania go jako półki - biokominek wolnostojący Spectrum!

Biokominek zawieszony na ścianie

BlackBox to nie tylko biokominek – to nowoczesny design, ekologia i komfort. Zawieszony na ścianie, zasilany biopaliwem, to doskonałe połączenie stylu z funkcjonalnością. Wybierając BlackBox, inwestujesz w nowoczesność i o oszczędność przestrzeni. Zamów teraz i odkryj, jak jeden produkt może odmienić całą atmosferę Twojego domu!

Kup w zestawie