884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire Corner 1200 lewy czarny z szybą

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

2890,00 

-
+

Szukasz biokominka, który możesz z łatwością zamontować na rogu w ścianie? Biokominek Corner 1200L to kominek na biopaliwo, który ma lewą stronę otwartą. Występuje w czterech róznych wersjach, co zwiększa jego atrakcyjność.

Biokominek narożny Corner 1200L z szybą SimpleFire – informacje szczegółowe

Ważnym elementem tego biokominka jest palenisko o długości 80 cm, co sprawia, że płomienie ognia prezentują się imponująco, nadając pomieszczeniu przytulny klimat. Rysunek techniczny jest dostępny w galerii produktu. Biokominek jest przeznaczony do zabudowy we wnęce o wymiarach 1150 x 400 x 190 mm. Warianty biokominek z szybą i bez szyby umożliwiają swobodny wybór jak chcesz podziwiać płomienie. Obydwie opcje oferują niepowtarzalny klimat, nadając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Rodzaje biokominków - jaki wybrać?

Biokominki kojarzą się z luksusem. Ich różnorodność pozwala w pełni wykorzystać otwartą i dużą przestrzeń, jak również niewielką i ograniczoną. Dzięki róznym rodzajom, takim jak: biokominek wolnostojący, biokominek wiszący, biokominek do zabudowy, biokominek wnękowy - to Ty stajesz się projektantem swojego wnętrza bez potrzeby wynajmowania osób trzecich. Pozwól sobie na chwilę przyjemności, która przerodzi się w piękny widok i mnóstwo cudownych chwil spędzonych przy blasku ognia.

Kup w zestawie