884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire Corner 600 lewy czarny z szybą

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

1590,00 

-
+

SimpleFire to marka znana z nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie aranżacji wnętrz, a dokładnie w biokominkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz nowych rozwiązań występujących na rynku poszerzyliśmy swoją ofertę o biokominki narożne Corner w czterech dostępnych wariantach. Sprawdż już teraz i zamów swój wymarzony kominek na biopaliwo!

Biokominek narożny Corner 600L z szybą – informacje szczegółowe

Biokominek narożny Corner 600L z szybą jest to kominek do zamontowania we wnęce na rogu. Potrzebne wymiary wnęki wynoszą 550 x 400 x 190 mm. Biokominek jest dostępny w wariancie z prawą stroną otwartą lub lewą stroną otwartą. Dodatkowo możesz wybrać wersję bez szyby - biokominek narożny Corner 600L lub z szybą. Rysunek poglądowy.

Czym się wyróżnia biokominek narożny?

Biokominki narożne są wybierane w domach, gdzie salon zajmuje dużą, otwartą przestrzeń. Dzięki temu już w wejściu, czy idąc korytarzem możesz zauważyć zamontowany biokominek, który dodaje blasku pomieszczeniu. Stanowi on także pewne połączenie między pomieszczeniami. Biokominki narożne Corner marki SimpleFire to symfonia elegancji i nowoczesności. Ich charakterystyczny kształt umożliwia płynne wkomponowanie się w różne aranżacje, dodając pomieszczeniu unikalnego charakteru.

Kup w zestawie