884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire Frame 550 inox z szybą

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

1590,00 

-
+

Simplefire to innowacyjne podejście do stworzenia wyjątkowego klimatu we wnętrzach za pomocą ekologicznego paliwa płynnego. Nasze kominki umożliwiają cieszenie się prawdziwym ogniem nie tylko w domu, ale także w restauracjach, hotelach i praktycznie wszędzie tam, gdzie wcześniej montaż tradycyjnego komina czy systemów wentylacyjnych był wyzwaniem.

Biokominek SimpleFire Frame 550 – informacje szczegółowe

Biokominek Simple Fire model Frame 550 to kominek przeznaczony do zamontowania we wnęce o wymiarach 440x690x170mm. Posiada palenisko 30cm o pojemności 0,7L. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, kominki Simplefire generują również przyjemne ciepło, które w kilka minut odczuwalnie ogrzewa pomieszczenie. Moc grzewcza wynosi około 3 kW, przy czym 100% ciepła oddawane jest do pomieszczenia. Nasze kominki sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o powierzchni min. 18 metrów kwadratowych. Biokominek Frame 550 jest dostepny w 3 kolorach: czarny, biały i inox w wersji z szybą lub ze szyby. Wybierz swój ulubiony! Może będzie nim właśnie biokominek Frame 550 inox?

Co wyróżnia biokominki Simple Fire?

Wizualnie biokominki Simpe Fire są traktowane jako bardziej biokominki pionowe niż biokominki poziome, jak to jest w wersji biokominki Infire. Simple Fire to przede wszystkim atrakcyjne rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Wprowadź do swojego wnętrza odrobinę magii bez gazu, bez dymu, bezwonnie i bezpiecznie! Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie