884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Horizon – daszek ogrodzeniowy CH28

Daszek gładki CH28 jest elementem murowym w systemie ogrodzeń modułowych Joniec ROMA Horizon.

Cena:

35,65 39,45 

-
+

Jesteś osobą, która ceni estetykę? Budujesz właśnie dom, a Twoje myśli już biegną w przyszłość i zastanawiasz się jakie ogrodzenie wybrać? A może przez długi czas nie miałaś ogrodzenia i potrzebujesz zamkniętej przestrzeni, która będzie bezpieczną przystanią dla dorastających dzieci? Zobacz naszą ofertę!

W swoim asortymencie posiadamy wiele różnych modeli ogrodzeń. Roma Horizon firmy Joniec charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, a jak wiadomo pogoda w naszym kraju nie zawsze nas dopieszcza.

Kolorystyka ogrodzeń ROMA Horizon

Zawsze marzyłaś o intensywnych kolorach na podwórku? A może wolisz bardziej stonowane kolory? Daszek gładki CH28 występuje aż w 6 kolorach, a co za tym idzie - możesz wybrać rozwiązanie, które idealnie wkomponuje się w przestrzeń wokół domu i będzie pasowało do odcienia Twojej elewacji.

Dlaczego warto wybrać daszek firmy Joniec?

Zastanawiasz się, co wyróżnia daszek CH28 firmy Joniec pośród innych? Jest on stosunkowo większy od tradycyjnych, ponieważ posiada wymiary: 50,4 x 28 x 5 cm, które stanowią idealne dopasowanie do bloczka ogrodzeniowego BH28. Oprócz wysokiej jakości, łatwości montażu (za co wykonawca będzie naprawdę wdzięczny) produkty Joniec kupisz u nas w niskiej cenie. Dbamy o zadowolenie nie tylko stacjonarnych, ale również internetowych Klientów, dlatego przy zamówieniu całego ogrodzenia dostaniesz dodatkowy rabat! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz i ciesz się pięknym ogrodzeniem na długie lata!

Kup w zestawie