884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – daszek słupkowy i podmurówkowy E14

Daszek płaski o łupanej powierzchni E14 służy do estetycznego wykończenia ogrodzenia modułowego firmy DrewBet.

Cena:

19,24 

-
+

Marzysz o wypiciu upragnionej kawy (a może lemoniady) na tarasie? Nie chcesz martwić się o to czy Twoje pociechy wyjdą poza posesję lub wpadną pod nadjeżdżające auto? A może robisz gilla i nie chcesz, aby wzrok sąsiadów psuł atmosferę? Jest dużo powodów, dlaczego warto ogrodzić dom. Z nami zrobisz to szybko i przyjemnie. Daj się zaskoczyć!

Daszek łupany E14 – informacje szczegółowe

Istotna cechą daszka o symbolu E14 jest jego łupana powierzchnia. Jest on więc dedykowany do ogrodzeń modułowych łupanych, ale w zależności od Twoich preferencji możesz go zamontować także w innych rozwiązaniach. Posiada wymiary 31x25x7cm, a jego waga wynosi 11,5kg. Występuje w aż 5 kolorach: szaro-białym, piaskowym, szaro-piaskowym, topaz i grafitowym. Dzięki takiej kolorystyce jestes w stanie dobrac idealny kolor, który wkomponuje się w Twoją posesję, a także otoczenie.

Jakie ogrodzenie wybrać? Odwieczne pytanie, na które nie znaleziono odpowiedzi.

Mnóstwo osób codziennie w różnych stronach świata staje przed tym pytaniem. Wybór ogrodzenia, które jest widoczne z zewnątrz nie należy do najłatwiejszych. W domu (w środku) jesteś w stanie urządzić wystrój i nie spotykac się z pogardliwym spojrzeniem przechodniów. Dużo osób ma właśnie takie podejście! Ogrodzenie wybierasz TY i DLA SIEBIE oraz RODZINY. To Tobie ma odpowiadać jego kształt, wysokość, wypełnienie, kolor czy struktura. Nie daj się wciągnąć w wir myśli, że masz zadowolić świat. Działaj!

Kup w zestawie