884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet Daszek słupkowy E16 (46x23x7cm)

Daszek ogrodzeniowy płaski o łupanej strukturze jest używany do wykończenia słupków ogrodzenia modułowego DrewBet, co dodaje mu atrakcyjności.

Cena:

26,31 

-
+

Ogrodzenie zapewnia prywatność, oddzielając Twoją posiadłość od sąsiednich działek lub przestrzeni publicznej. Chroni Cię przed niepożądanymi spojrzeniami oraz daje poczucie intymności i bezpieczeństwa. Jakie więc ogrodzenie jest najlepsze?

Ogrodzenia łupane DrewBet – cechy

Czy ten rodzaj ogrodzenia jest najlepszy? To jest tak jak z wyborem męża czy żony. Tobie ma się podobać. Ty z nim będziesz żyła. Podobnie jest z wyborem ogrodzenia. Każde charakteryzuje się innymi cechami, np. posiada łupaną lub gładka powierzchnię, stwarza wrażenie masywnego lub wtapia się w tło. Niewątpliwą cechą ogrodzenia jest fakt, że jest ozdobą Twojego ogrodu i dziedzińca oraz dodaje mu estetycznego wyglądu. Dzięki różnym wzorom, kolorom i materiałom, ogrodzenie może być dopasowane do stylu Twojego domu i ogrodu, podkreślając ich atrakcyjność.

Daszek łupany E16 – informacje szczegółowe

Daszek o łupanej powierzchni E16 posiada unikatowe wymiary 46x23x7cm, dzięki czemu z góry wygląda jak prostokąt. Występuje w 5 kolorach: od ciemnego grafitu poi jasny szaro-biały. Występuje także opcja mix kolorów: szaro-piaskowy. Stosunkowo jest niewielki, ale posiada ważną funkcję. Dodaje estetyki ogrodzeniowi i chroni bloczki ogrodzeniowe przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg. Chcesz zobaczyć inną ofertę ogrodzeń modułowych? Wejdź na stronę: https://www.azari.pl/ogrodzenia-modulowe-lupane/

Kup w zestawie