884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Perfect – daszek ogrodzeniowy CRP20

Daszek ogrodzeniowy scratch czterostronnie łupany CRP20 jest elementem murowym systemu ogrodzeń modułowych Joniec ROMA Perfect.

Cena:

36,18 38,74 

-
+

Ogrodzenia ROMA Perfect firmy Joniec są stworzone dla osób ceniących surową, ascetyczną estetykę. Dzięki technologii SCRATCH - bloczki i daszki osiągają nieregularną, oryginalną formę i niejednorodną powierzchnię.

Daszek ogrodzeniowy CRP20 – cechy charakterystyczne

Bloczek ogrodzeniowy Roma Perfect posiada wymiary 50,4x20x5 cm i jest kompatybilny z bloczkiem ogrodzeniowym RP20. Występuje w czterech kolorach: dioryt, milos, morion i alba. Odcienie dioryt i milos są dostępne od ręki. Jak sama nazwa sugeruje kolor alba jest najjaśniejszym, podobnym do białego. Jeśli zależy Ci na nietuzinkowym rozwiązaniu warto przyjrzeć się odcieniowi dioryt, który już z dalekiej odległości rzuca się w oczy.

Co trzeba wiedzieć przed zakupem ogrodzenia modułowego Roma Perfect?

Ten styl ogrodzenia jest nietypowym, często budzi wiele kontrowersji przez swoją powierzchnię. Widoczne na bloczkach i daszkach wgłębienia nie mogą być traktowane jako wada. Jest to celowe postarzenie bloczków. Dzięki temu producent osiągnął zamierzony efekt, a same te cechy nie mogą być podstawą reklamacji.

Kup w zestawie