884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Horizon – daszek ogrodzeniowy CH20

Daszek gładki CH20 jest elementem murowym w systemie ogrodzeń modułowych Joniec ROMA Horizon.

Cena:

29,68 32,34 

-
+

Jesteś tą osobą, która otrzymała już mnóstwo ofert od różnych firm, ale wciąż nie wie na co się zdecydować? Masz totalny mętlik w głowie spowodowany dużym wyborem rodzaju, kolorystyki czy wielkości ogrodzenia? Sklep internetowy Azari.pl wychodzi naprzeciw takim osobom, aby razem znaleźć najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie!

Pustak ogrodzeniowy CH20 - informacje szczegółowe

Pustak CH20 systemu Roma Horizon firmy Joniec jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Można go wykorzystać przy ciemnej, jak i jasnej elewacji. Charakteryzuje się prostym kształtem. Posiada wymiary: 50,4 x 5 x 20cm, dzięki czemu jest dopełnieniem bloczka ogrodzeniowego BH20. Największym atutem jest możliwość doboru odpowiedniego koloru spośród 8 dostępnych na rynku!

Ogrodzenie modułowe, czyli właściwie co?

Ogrodzenia modułowe firmy Joniec składają się z pojedynczych elementów (bloczki, daszki) oraz paneli bądź przęseł. Są one połączone w celu zapewnienia ogrodzenia, które będzie cieszyć nie tylko kieszeń, ale również oko. Elementy te mają różne wymiary, wzory i kolory, dzięki czemu możesz wybrać te, które idealnie będą pasować do Twojego otoczenia.

Czemu mam wybrać właśnie takie ogrodzenie?

Ogrodzenia modułowe Joniec, na które składają się bloczki BH28 i daszki CH28 mają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest łatwość montażu i demontażu, co umożliwia szybką i łatwą zmianę lub naprawę ogrodzenia. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu modułów, można łatwo dostosować długość ogrodzenia do wymiarów działki, co zapewnia większą elastyczność w projektowaniu ogrodu.

Kup w zestawie