884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – daszek słupkowy i podmurówkowy E7

Daszek gładki ogrodzeniowy E7 do słupka i podmurówki jest elementem systemu ogrodzeń modułowych łupanych firmy DrewBet.

Cena:

11,31 

-
+

Wybrałaś już swoje wymarzone ogrodzenie? Do szczęścia brakuje Ci tylko skompletowania elementów ogrodzenia? Jesteśmy tu dla Ciebie! Napisz do nas, a my wrócimy do Ciebie z kompleksową wyceną.

Daszek gładki E7 – informacje szczegółowe

Daszki ogrodzeniowe są wykorzystywane do słupków jak i podmurówek. Kolor brązowy jest dostępny do wyczerpania zapasów, dlatego informacje o czasie dostawy dostaniesz na maila, po złożeniu zamówienia. Daszek E7 posiada wymiary 31x25x7cm i waży 8kg. Występuje w dwóch stonowanych kolorach: wcześniej wspomnianym brązie oraz czerni. Pasuje idealnie do ogrodzeń DrewBet łupanych, ale także gładkich CUBO i CUBO mini.

Daszek ogrodzeniowy – jaka jest jego funkcja?

Główną funkcją daszków wieńczących ogrodzenia DrewBet jest ochrona przed opadami atmosferycznymi, takimi jak deszcz i śnieg. Dzięki nim, woda nie spływa po pionowej powierzchni ogrodzenia, co może zmniejszyć ryzyko korozji i zwiększa żywotność ogrodzenia. Dodatkowo, daszki pomagają także chronić roślinność znajdującą się w pobliżu ogrodzenia przed nadmiernym zraszaniem. Kolejnym ważnym aspektem daszków ogrodzeniowych jest estetyka. Dodają one ogrodzeniu elegancji i atrakcyjności, nadając mu wyrafinowany i wykończony wygląd. Mogą występować w różnych kształtach, stylach i materiałach, co pozwala dopasować je do charakteru ogrodzenia i ogrodu jako całości.

Kup w zestawie