884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – daszek słupkowy dwuspadowy E9

Daszek dwuspadowy gładki E9 firmy DrewBet służy do estetycznego wykończenia słupków ogrodzenia modułowego łupanego lub gładkiego.

Cena:

15,57 

-
+

Daszki wieńczące ogrodzenia, znane również jako daszki ogrodzeniowe, to elementy, które montuje się na górnej części ogrodzenia w celu ochrony przed czynnikami atmosferycznymi i nadaniem mu estetycznego wyglądu. Te małe konstrukcje mają wiele zalet i mogą stanowić wartościową inwestycję dla Twojego ogrodu.

Daszek słupkowy E9 gładki - czym się charakteryzuje?

Daszek gładki o symbolu E9 służy do zwieńczenia słupków ogrodzenia modułowego łupanego lub gładkiego firmy DrewBet. Posiada wymiary 46x23x7cm i występuje w dwóch kolorach: grafitowym (wysprzedany) i brązowym, który jest dostępny do wyczerpania zapasów. Ogrodzenia najczęściej wybiera się biorąc pod uwagę kolor elewacji. Ważne są jednak inne czynniki jak ukształtowanie terenu, otoczenie posesji, lokalizacja czy to przy ruchliwej drodze, czy z dala od niej.

Ogrodzenia DrewBet – zalety

Ogrodzenie zapewnia prywatność i ogranicza widoczność z zewnątrz, co pozwala na swobodne korzystanie z ogrodu i posesji bez niechcianych spojrzeń sąsiadów czy przechodniów. Stanowi także barierę ochronną, która chroni posesję przed intruzami, dzikimi zwierzętami oraz potencjalnymi zagrożeniami z zewnątrz. Dobrze zaprojektowane ogrodzenie ułatwia organizację przestrzeni w ogrodzie i ułatwia poruszanie się po posesji. Dodatkowo wpływa na wygląd posesji, dodając jej charakteru i elegancji. Dostępne są różne style ogrodzeń, które można dopasować do architektury domu i ogrodu. Solidne ogrodzenie może skutecznie redukować hałas z zewnątrz, co przyczynia się do większej ciszy i spokoju w ogrodzie.

Kup w zestawie