884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – przelew kanalizacyjny do rury kwadratowej

Przelew kanalizacyjny to element marki Siba Tech wykonany z PVC, który służy do odprowadzenia wody deszczowej do kanalizacji.

Cena:

156,83 

-
+

Systemy orynnowania są kluczowym elementem skutecznego zarządzania wodą deszczową, ochrony budynku i otoczenia oraz redukcji ryzyka uszkodzenia elewacji. Wybór odpowiedniego systemu orynnowania zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj budynku, lokalizacja i budżet. Jednak inwestycja w wysokiej jakości system orynnowania może przynieść liczne korzyści, w tym ochronę Twojej inwestycji, zrównoważone gospodarowanie wodą i większy komfort życia. Masz jakieś pytania? Napisz do nas i otrzymaj kompleksową pomoc naszych specjalistów.

Przelew kanalizacyjny do rury spustowe – informacje szczegółowe

Przelew kanalizacyjny inaczej nazywany czyszczakiem to element systemu Siba Tech wykonany z PVC, który słuzy do odprowadzenia wody deszczowej do systemu kanalizacji. Przelew pasuje do rur spustowych o przekroju 80x80mm. Dużym atutem jest to, że przelew jest wyposażony w kosz na liście i klapkę rewizyjną, która ułatwia czyszczenie. Jest możliwość podłączenia go do instalacji kanalizacji deszczowej o średnicy 110mm i 125mm. Dostępny kolor: czarny.

Zalety systemu orynnowania Siba

Systemy orynnowania SIBA zostały zaprojektowane z myślą o estetyce budynków. Są dostępne w różnych kształtach i kolorach, co pozwala na ich doskonałe dopasowanie do architektury budynku. Dzięki temu orynnowanie staje się integralną częścią projektu architektonicznego, a nie tylko praktycznym elementem.

Kup w zestawie