884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- okapowy element wentylacyjny z grzebieniem PLUS

Grzebień okapu wentylacyjny marki IVT zapobiega przedostawaniu się ptaków, większych owadów i gryzoni pod połać dachu. Grzebień ma długość 1m.

Cena:

3,93 

-
+

Jesteś na etapie zalewania fundamentów i już myślisz o tym, jak będzie wyglądał Twój dach? Sprawdź ofertę IVT, gdzie znajdziesz zwykłe grzebienie wentylacyjne oraz grzebienie ze specjalną podkładką dystansowo- stabilizacyjną, która ułatwia montaż haków rynnowych, co ochroni go przed przedostawaniem się niechcianych intruzów.

Okapowy element wentylacyjny z grzebieniem PLUS – informacje szczegółowe

Grzebień okapu zapobiega przedostawaniu się ptaków, dużych owadów i gryzoni pod połac dachową. Zastępuje on także dodatkową łatę okapu. Posiada specjalne podkładki stabilizacyjne, które ułatwiają montaż haków rynnowych. Posiada doprecyzowane końce, które zapewniają łatwy montaż. Wykonany jest z polipropylenu odpornego na niskie i wysokie temperatury powietrza, jak również na promieniowanie UV. Jego długość wynosi 1m. Wysokość kratki wentylacyjnej to 30mm, a wysokość grzebienia 85mm. Dostępny w kolorze czarnym, brązowym i ceglastym.

Produkty dachowe IVT

Akcesoria dachowe IVT stanowią wyposażenie pomocnicze wszelkich pokryc dachowych oraz są przeznaczone do stosowania jako elementy wykończeniowe i wentylacyjne podczas wykonywania pokryć dachowych. Elementy okapowe służa do wentylowania okapu oraz zabezpieczeniu go przed przedostawaniu się owadów, gryzoni i ptaków.

Kup w zestawie