884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Siba Tech – zaślepka lewa kwadratowa/prawa półokrągła

Zaślepka lewa kwadratowa/prawa półokrągła nazywana inaczej denkiem prawym lub denkiem lewym to nowość z systemu rynny głębokiej Siba Tech.

Cena:

16,73 

-
+

Siba Tech to nowoczesny system orynnowania, w którym nie ma elementów spawanych, a rynna czy narożnik są tłoczone z jednego kawałka materiału, co zwiększa ich drożność. Chcesz poznać inne zalety tego systemu? Sprawdź nasze produkty i ciesz się unikalnym orynnowaniem na długie lata!

Zaślepka rynny lewa kwadratowa i prawa półokrągła - informacje szczegółowe

Zaślepka rynny inaczej nazywa denkiem prawym to istotny element, który umożliwia estetyczne wykończenie rynien. Zaprojektowana jest w taki sposób, aby asymetryczne kształty wypustek zapewniały odpowiednią stabilność i szczelność elementu. Jest to jeden ze stałych elementów systemu Siba Tech, który występuje jako prawy i lewy. Standardowe kolory takie jak czerń czy grafit umożliwią dopasowanie orynnowania do koloru dachu i elewacji.

Zalety systemu orynnowania Siba Tech

Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale wszystkie rynny dostępne na rynku mają ostre, niezawinięte końce wulszty, które stanowią ryzyko skaleczenia się podczas montażu. Drogi Dekarzu w najnowszym systemie Siba Tech podwinięcie końców wulszty wyeliminowało ryzyko skaleczenia, a także ryzyko wystąpienia korozji krawędziowej, co zwiększyło żywotność systemu rynny głębokiej.

Kup w zestawie