884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Wkręty farmerskie

Cena:

67,26 

-
+

Połączenia blach z drewnianymi konstrukcjami na dachu jest bardzo istotne i wymaga doboru odpowiednich narzędzi. Duża ilość dekarzy wybiera wkręty farmerskie, które charakteryzują się specjalną podkładką umożliwiającą szczelne połączenie materiałów budowlanych.

Wkręty farmerskie – do czego służą?

Wkręty farmerskie wykorzystuje się przy mocowaniu blachodachówek do więźby dachowej (łat czy krokwi) oraz do łączenia ze sobą blach (w miejscach, gdzie na siebie nachodzą). W pierwszym przypadku używa się dłuższych wkrętów, dzięki czemu umożliwiamy trwałe połączenie z konstrukcją dachu. W drugim przypadku wystarczą krótkie wkręty farmerskie, które zapewniają, że dwie blachy zostaną ze sobą odpowiednio połączone.

Specyfikacja wkrętów farmerskich

Wkręty farmerskie Ruukki mają wymiary 4,8 x 35 mm i są pakowane w opakowaniu zbiorczym po 250 sztuk. Posiadają warstwę cynku 20 mikronów (standardowe wkręty mają ich 12), podkładkę aluminiową oraz znakowanie RC – oryginalen oznakowanie Ruukki Construction.
Ich dodatkowym atutem jest dostępność w wielu kolorach: czarny, antracyt, czekoladowobrązowy, ceglasty, ciemnobrązowy, biały, srebrny, grafitowy, wiśniowy, szary.

Kup w zestawie