884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Wkręt farmerski zakładkowy

Wkręty farmerskie zakładkowe Ruukki sprawdzają się w mocowaniu dwóch blach ze sobą. Należą do podstawowych elementów wyposażenia każdego dachu.

Cena:

67,26 

-
+

Połączenia blach ze sobą oraz czy z drewnianymi konstrukcjami na dachu jest bardzo ważne i wymaga doboru odpowiednich elementów. Większość osób ze względu na niską cenę stawia na wkręty farmerskie. Pomimo ich nazwy nie są stricte wykorzystywane na farmach, ale na większości dachach. Charakteryzują się one specjalną podkładką umożliwiającą szczelne połączenie materiałów budowlanych

Wkręty farmerskie – zastosowanie

Wkręty farmerskie wykorzystuje się przy mocowaniu blachodachówek do więźby dachowej (łat czy krokwi) oraz do łączenia ze sobą blach (w miejscach, gdzie na siebie nachodzą). Wkręty farmerskie zakładkowe są dużo krótsze, mają mniej niż 2 cm długości, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w łączeniu ze sobą arkuszy blach.

Wkręty farmerskie zakładkowe - informacje szczegółowe

Wkręt farmerski zakładkowy Ruukki posiada wymiary 4,8 x 19 mm (jest dużo krótszy od podstawowego wkrętu farmerskiego) i jest pakowany w opakowaniu zbiorczym po 250 sztuk. Wkręty posiadają warstwę cynku 20 mikronów (standardowe wkręty mają ich 12), podkładkę aluminiową oraz znakowanie RC (czyli oryginalne oznakowanie Ruukki Construction).
Wkręty są dostępne w kolorach: czarny, antracyt, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty, biały, srebrny, grafitowy, szary oraz wiśniowy, dzięki czemu pasuje do każdego dachu.

Kup w zestawie