884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round- trzpień do uchwytu do betonu

Trzpień w systemie rynny okrągłej Siba Round umożliwia skuteczne i trwałe zamocowanie rury spustowej do ściany budynku mieszkalnego.

Cena:

12,55 16,73 

-
+

Systemy rynnowe Siba Round są przeznaczone nie tylko do odprowadzania wód deszczowych i roztopowych z dachu, ale także zapewniają odpowiednie wykończenie elewacji budynku.

Jaki system rynnowy mam wybrać?

Systemy dachowo - rynnowe Siba Round wskazują, że są to systemy rynny okrągłej - uniwersalnej, estetycznej i odpornej na warunki atmosferyczne. Idealnie komponują się z wszystkimi rodzajami pokryć dachowych takimi jak blachodachówka, dachówka ceramiczna i bitumiczna, gont itd. Siba to kompletny system zawierający wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody deszczowej. Oferta obejmuje rynny, rury spustowe, haki oraz innowacyjne akcesoria w wielu kolorach i rozmiarach.

Siba Round, Siba Modern czy Siba Square?

Projekt systemu rynnowego można wybrać z linii produktowej półokrągłej (Round), kwadratowej (Square) czy ukrytej (Modern). Woda to żywioł - jak wiemy pojedyncza kropla może wydrążyć skałę. Dlatego systemy rynnowe Siba wykonane są z najlepszych surowców dostępnych na rynku.Systemy te są produkowane z najwyższej jakości szwedzkiej stali. Dla standardowych systemów bazujących na stali oferujemy dziesięć różnych kolorów.

Kup w zestawie