884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Farba zaprawkowa 100ml

Farba zaprawkowa Ruukki używana jest do zabezpieczenia lub naprawy powierzchni lakierowanych, które występują na dachu.

Cena:

57,51 

-
+

Podczas prac budowlanych porysowałeś gąsior, pas skroplinowy albo obróbkę deski i nie wygląda to teraz estetycznie? Nie chcesz wymieniać elementów, bo wiąże się to z dodatkowym czasem i dużymi kosztami? Mamy na to sposób! Zapoznaj się z opisem i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie!
Farba zaprawkowa Ruuki to specjalny rodzaj farby stosowanej do naprawy drobnych uszkodzeń, rys i otarć na powierzchniach lakierowanych, które występują na dachu. Służy ona do przykrycia i wygładzenia takich defektów, aby przywrócić ich estetyczny wygląd.

Farba zaprawkowa – informacje szczegółowe

Farba zaprawkowa występuje w opakowaniu o pojemności 100ml. Dzięki dostępności wielu kolorów (czarny, antracytowy, grafitowy, szary, ciemnobrązowy, czekoladowobrązowy, ceglasty, wiśniowy) można precyzyjnie dopasować kolor naprawianej powierzchni do reszty przedmiotu. Farba produkowana przez firmę Multicolor jest dedykowana do elementów systemów orynnowania i pokryć dachowych Ruukki.

Farba zaprawkowa – co trzeba wiedzieć?

Farbka jest dostępna w postaci aerozolu, dzięki czemu z łatwością można ją aplikować. Ważne jest, aby przed użyciem farby zaprawkowej Ruuki dokładnie oczyścić i zmatowić powierzchnię, na której zostanie użyta. Po równomiernym nałożeniu farby powstanie cienka powłoka, która stworzy warstwę ochronną i sprawi, że element będzie wyglądał jak nowy!

Kup w zestawie