884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Wkręty TORX zakładkowe

Wkręty zakładkowe TORX ułatwiają szybki montaż obróbek blacharskich i łączenia ze sobą arkuszy blachy. Posiadają płaską główkę, dzięki czemu są mało widoczne.

Cena:

105,02 

-
+

Wkręty zakładkowe TORX firmy Ruukki są często stosowane w budownictwie i konstrukcjach stalowych. Ich charakterystyczną cechą jest wytrzymałość i trwałość. Posiadają dodatkowy element w postaci zakładki, który umożliwia utrzymanie wkrętu w miejscu, zapobiegając jego luzowaniu się lub wypadaniu.

Jakie cechy posiadają wkręty zakładkowe TORX?

Głowica wkrętu zakładkowego TORX ma charakterystyczny kształt w postaci gwiazdy o sześciu wypustkach. Główną cechą wkrętów zakładkowych jest ich zdolność do zapewnienia trwałego połączenia i zapobiegania luzowaniu się wkręta w wyniku drgań, wstrząsów lub obciążeń. Istotne jest, że są łatwe do zdejmowania, co ułatwia konserwację i naprawy.
Wkręt jest dostępny w kolorach: czarny, antracyt, czekoladowobrązowy, ceglasty, ciemnobrązowy, grafitowy, wiśniowy, szary, dzięki czemu pasuje do każdego odcienia dachu i po montażu staje się jego uzupełnieniem.

Wkręty TORX – informacje szczegółowe

Wkręt TORX posiada wymiary 4,8 x 20 mm i jest pakowany w pudełkach po 250 sztuk. Posiada warstwę cynku i podkładkę aluminiową. Ich konstrukcja pozwala na równomierne rozłożenie siły i zmniejszenie ryzyka uszkodzenia głowicy wkręta. Jest to szczególnie ważne, gdy potrzebne jest mocne połączenie w trudnych warunkach lub przy dużym obciążeniu. Jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego dekarza!

Kup w zestawie