884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – łącznik rynny

Łącznik rynny to element konstrukcyjny, który służy do łączenia rynien lub rynny z narożnikiem w sposób szybki i trwały.

Cena:

19,86 23,84 

-
+

Chcesz cieszyć się trwałym połączeniem elementów na dachu? Dążysz do tego, aby Twój system rynnowy wyglądał schludnie? Połączenie dwóch rynien jeszcze nigdy nie było takie proste! Kiedyś elementy z ocynku lutowano, teraz wystarczy użyć łącznika rynny i gotowe. Sprawdź sam!

Łącznik rynny – zalety

Przede wszystkim montaż łącznika jest szybki i łatwy, co przyspiesza cały proces instalacji. Dodatkowo zapewnia on estetyczny wygląd, co dodaje elegancji całemu systemowi rynnowemu. Dzięki wysokiej jakości nie musisz martwić się o uszkodzenia mechaniczne. Łącznik jest odporny na warunki atmosferyczne. Łącznik występuje w 3 rozmiarach: 100mm, 125mm i 150mm oraz 10 kolorach, aby móc go dopasować do odcienia pozostałych elementów systemu rynnowego.

Co daje łącznik rynny?

Łącznik rynny jest zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić bezpośrednie przymocowanie rynny do innego elementu konstrukcyjnego. Składa się z wyprofilowanej części, która jest zamocowana na krawędzi rynny i zatrzasków, które umożliwiają bezpieczne zamocowanie łącznika, dzięki czemu rynna jest stabilnie i pewnie utrzymana w miejscu.

 

Kup w zestawie