884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Horizon – pustak ogrodzeniowy BH20

Pustak ogrodzeniowy BH20 firmy Joniec jest elementem ogrodzenia modułowego Roma Horizon.

Cena:

28,50 32,18 

-
+

Marzysz o schludnym ogrodzeniu, które doda blasku Twojej posesji i będzie wizytówką domu? Ogrodzenia modułowe Roma Horizon są stworzone z myślą o osobach ceniących prostotę oraz elegancję.

Pustak ogrodzeniowy BH20 - informacje szczegółowe

Pustak ogrodzeniowy – nazywany inaczej bloczkiem ogrodzeniowym BH20 – idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń czy to miejską, czy też wiejską. Posiada charakterystyczne wymiary 50,4x20x20cm i występuje w aż 8 kolorach! Kolory amber, piryt i onyx są dostępne od ręki, pozostałe są na zamówienie, którego czas oczekiwania zależy od pory roku oraz zainteresowaniem danym produktem. Pustak jest kompatybilny z daszkiem ogrodzeniowym CH20.

Jaki kolor pustaka ogrodzeniowego wybrać?

Najczęściej kolor ogrodzenia modułowego dobiera się pod kolor elewacji, żeby cały budynek stanowił spójną całość. Jeśli chcesz mieć ciemne ogrodzenie wybierz kolor nero albo grafit. Jeśli zaś chciałabyś stworzyć imitację natury to odcienie marengo, piryt i amber idealnie pasują kolorystycznie do stonowanej przestrzeni. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądać Twoje ogrodzenie.

W naszej galerii zdjęć zobaczysz zdjęcia wykonane o różnych porach roku oraz w różnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu możesz ocenić, czy taki odcień będzie cieszył Twojego oko i w czasie upałów i w czasie deszczu.

Kup w zestawie