884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Horizon – pustak ogrodzeniowy BH28

Pustak ogrodzeniowy gładki BH28 jest elementem systemu ogrodzeń modułowych Roma Horizon.

Cena:

36,66 41,41 

-
+

Szukasz prostego rozwiązania z pazurem? Ogrodzenia Joniec są właśnie dla Ciebie! Zobacz pełną ofertę elementów ogrodzenia w sklepie Azari.pl i dokonaj zakupu już dziś!

Pustak ogrodzeniowy BH28 - charakterystyka

Pustak ogrodzeniowy jest nazywany inaczej bloczkiem ogrodzeniowym BH28 i jest on kompatybilny z daszkiem ogrodzeniowym CH28. Posiada on charakterystyczne wymiary 50,4x28x20cm i występuje w 6 kolorach! Kolory marengo, amber, piryt i onyx są dostępne od ręki, pozostałe dwa – grafit i biały są dostępne na zamówienie, którego czas oczekiwania zależy od pory roku oraz nakładu produkcyjnego. W celu uzyskania dodatkowych informacji – skontaaktuj się z nami!

Pustak ogrodzeniowy – jaki wybrać?

Na początku musisz zastanowić się, czy chcesz stworzyć masywne ogrodzenie, które oddzieli Cię od świata, czy subtelne, mało widoczne ogrodzenie, które będzie wizytówką domu? Następnym krokiem jest dobór koloru. Kolor ogrodzenia modułowego najczęściej dobiera się pod kolor elewacji, tak aby cały budynek stanowił spójną całość. W galerii zdjęć zobaczysz fotografie wykonane na naszej wystawce o różnych porach roku oraz w różnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak kolor zmienia się w czasie kontaktu z deszczem jak i w czasie słonecznego dnia.

Kup w zestawie