884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec – Impregnat koloryzujący

Impregnat koloryzujący firmy Joniec jest dedykowany dla ogrodzeń Roma Horizon w kolorze białym i grafitowym. Występuje w opakowaniach 5L.

Cena:

177,59 

-
+

Posiadasz ogrodzenie modułowe gładkie Roma Horizon w kolorze grafitowym lub białym? Szukasz sposobu na ożywienie koloru ogrodzenia? Wypróbuj impregnat koloryzujący do betonowych powierzchni ogrodzeniowych.

Impregnat koloryzujący Joniec – informacje szczegółowe

Impregnat posiada zdolność przenikania w głąb podłoża, dzięki czemu chroni je przed szkodliwym działaniem mrozu oraz wody. Preparat zwiększa żywotność ogrodzenia i podłoża betonowego, odświeża kolor, ukrywa powstałe defekty kolorystyczne, plamy i przebarwienia oraz trwale barwi powierzchnie betonowe. Występuje w opakowaniu o pojemności 5L.

Impregnat koloryzujący do ogrodzeń - sposób montażu

Przed zastosowaniem środka zaleca się wyczyszczenie powierzchni wodą z detergentem, najlepiej narzędziami ciśnieniowymi. Można nanosić jedną do trzech warstw w zależności od potrzeby. Stosowac w temperaturze od +5oC do +30oC w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Jeśli impregnat jest stosowany po usunięciu wykwitów to może on być aplikowany po około 5-7 dniach od momentu nałożenia preparatu do usuwania wykwitów i nalotów.

Kup w zestawie