884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- PRIMO-ROLL taśma kalenicowa

Taśma kalenicowa Primo-Roll służy do uszczelnienia gąsiorów wentylowanych pokryć dachowych. Rolka ma długość 5mb. Sprawdź sam!

Cena:

26,13 37,27 

-
+

Taśma kalenicowa jest używana w celu uszczelnienia gąsiorów wentylowanych pokryć dachowych skośnych, które leżą na łatach i kontrłatach. Dachy spadziste są zaprojektowane tak, aby skutecznie odprowadzać wodę deszczową, śnieg i lód. Dzięki stromemu nachyleniu woda spływa z dachu, co pomaga zapobiegać zalewaniu i uszkodzeniom dachu. Jednak, aby osiagnąć ten efekt potrzebne jest dobranie odpowiednich materiałów. Sprawdź naszą ofertę produktów dachowych i ciesz się trwałym dachem na długie lata.

Taśma Primo-Roll – do czego służy?

Taśma kalenicowa Primo-Roll marki IVT jest mocowana na ułożone pokrycia, na kalenicach i narożach, pod gąsiorami. Służy do uszczelnienia połączenia między dwiema połaciami dachu na kalenicy. Dzięki temu zapobiega się przedostawaniu się wody deszczowej, śniegu oraz innych czynników atmosferycznych (kurz, pył) do wnętrza budynku.

Taśma kalenicowa Primo-Roll – informacje szczegółowe

Boczne strefy taśmy są stworzone z aluminium powlekanego farbami, a jej środkowa część z włókniny polipropylenowej. Warstwą klejącą jest butyl o szerokości 15mm. Powierzchnia wentylacyjna wynosi 150cm2/1m. Rolka ma długość 5mb i jest dostępna w kolorze czarnym, ceglastym, antracytowym oraz brązowym.

Kup w zestawie