884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – łącznik rynny z klamrą

Jest to element w systemach rynnowych, który służy do połączenia dwóch rynien albo rynny z rurą spustową.

Cena:

21,85 26,82 

-
+

Myślisz, że łączenie dwóch elementów systemu rynnowego na dachu musi być trudne i długie? Nic bardziej mylnego! Łącznik rynny z klamrą to nowoczesny element, który umożliwia trwałe i szybkie połączenie dwóch elementów odwodnienia poziomego. Posiada on specjalną uszczelkę EPDM, która zapewnia długotrwałą szczelność systemu. Zastosowana tutaj klamra umożliwia dokładne i ścisłe zapięcie rynny, jak również jej rozpięcie.

Łącznik rynny z klamrą - co muszę wiedzieć?

Ważne jest, aby łącznik rynny z klamrą był odpowiednio zamontowany i dobrze dopasowany do konkretnego systemu dachowego. Jeśli zostanie poprawne zainstalowany to zapewni nie tylko estetyczny wygląd, ale także skuteczne odprowadzenie wody deszczowej z dachu i zmniejszy ryzyko wystąpienia przecieków lub uszkodzeń.

Jaki łącznik mogę wybrać?

Łącznik rynnowy z klamrą jest produkowany w trzech rozmiarach: 100mm, 125mm i 150mm, aby umożliwić zastosowanie go w każdym systemie. Występuje w 9 kolorach: czarny, srebrny metalik, biały, ciemnobrązowy, czekoladowobrązowy, ceglasty, grafitowy, grafitowy metalik i wiśniowy.

 

Kup w zestawie