884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- MICRO-ROLL taśma kalenicowa

Taśma kalenicowa Micro-Roll to produkt firmy IVT, który służy do uszczelnienia gąsiorów wentylowanych pokryć dachowych. Długość rolki wynosi 5mb.

Cena:

49,37 69,00 

-
+

Taśma kalenicowa Micro-Roll to poręczna i lekka rolka, która zapewnia łatwość układania. Stosowana jest w technice dachów skośnych. Taśma zapewnia wentylacje połaci dachu, jak również ochronę przed wnikaniem deszczu czy kurzu.

Taśma kalenicowa Micro-Roll firmy IVT – informacje szczegółowe

Taśma jest zbudowana z aluminium powlekanego farbami odpornymi na UV. Posiada warstwę klejącą o szerokości 20mm, a jej powierzchnia wentylacyjna wynosi 180cm2/1m. Jest dostępna w rozmiarach o szerokości 240mm, 300mm i 380mm. Dostępna w kolorze antracytowym, czarnym, brązowym i ceglastym. Dzięki plisowanemu aluminium łatwo zamontować ją na wszystkich rodzajach pokryc dachowych.

Dachy spadziste – dlaczego zyskały taką popularność?

Jedną z głównych zalet dachów spadzistych jest ich zdolność do skutecznego odprowadzania wody deszczowej oraz innych opadów np. śniegu. Dzięki stromemu nachyleniu woda spływa z dachu, co minimalizuje ryzyko zalewania i uszkodzeń. Wielospadowe dachy spadziste pozwalają na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni pod dachem. Wiele osób wykorzystuje ją jako strych lub poddasze mieszkalne, co zwiększa użyteczność budynku.

Kup w zestawie