884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- AIR-WENT element wentylacyjny kalenicy

Element wentylacyjny Air-Went firmy IVT to produkt służący do uszczelnienia kalenicy, co wpływa na ochronę poddasza przed wilgocią.

Cena:

24,37 

-
+

Air-Went to element wentylacyjny kalenicy, który służy do jej uszczelnienia. Zawiera specjalnie wyprofilowane otwory w kształcie stożka, które zapewniają skuteczną wentylację.

Air-Went firmy IVT – informacje szczegółowe

Produkt jest stworzony z tworzywa sztucznego odpornego na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Wypustki na elemencie umożliwiają dogodne ułożenie gąsiora dachowego. Włosie umieszczone po bokach dopasowuje się do kształtu pokrycia dachowego oraz chroni przed wnikaniem wody. Dużym atutem jest łatwy montaż oraz długość elementu – 1,03m co zapewnia efektywną długość krycia wynoszącą 1m. Powierzchnia wentylacyjna wynosi 210cm2/1m.

Produkty firmy IVT – czym się charakteryzują?

Firma IVT produkuje wysokiej jakości elementy wykorzystywane w technice dachów spadzistych. Produkty z logotypem IVT zapewniają dobrą wentylację dachu, zabezpieczają poddasze przed wilgocią, uszczelniają połączenia dachowe i zapewniają bezpieczne poruszani się po dachu. IVT w sposób ekologiczny, energooszczędny i efektywny wytwarza produkty o najlepszej na rynku relacji jakości do ceny.

Kup w zestawie