884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- DUO-ROLL taśma kalenicowa

Taśma kalenicowa Duo-Roll marki IVT służy do zabezpieczenia przed wnikaniem śniegu i odpowiada za wentylację kalenicy. Rolka ma długość 5mb. Sprawdź sama!

Cena:

43,39 47,82 

-
+

Taśma Duo-Roll firmy IVT jak sama nazwa wskazuje jest połączeniem dwóch materiałów: siatki polietylenowej i aluminium z klejem wysokiej jakości. Dzięki temu zapewnia ona dobre warunki wentylacji połaci i zabezpiecza przed wnikaniem wody opadowej.

Taśma kalenicowa Duo-Roll – informacje szczegółowe

Środkowa część taśmy składa się z siatki polietylenowej, która zawiera zróżnicowaną strukturę, zagęszczoną w miejscach montażu, która jest odporna na promieniowanie UV. Powierzchnia wentylacyjna wynosi 195cm2/1m. Rolka ma długość 5mb. Tasma występuje w dwóch szerokościach: 300mm i 350mm. Dostępna w wielu kolorach umożliwi idealne dopasowanie jej do dachu.

Dachy spadziste – co warto wiedzieć?

Do techniki dachów spadzistych zaliczamy nie tylko strefę kalenicy, która jest odpowiedzialna za uniemożliwienie wniknięcia wody opadowej do wnetrza budynku, ale także strefę komina, strefę okapu, strefę kosza i produkty uzupełniające, takie jak farby dekarskie, czy bird protect.

Kup w zestawie