884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – mocowanie drabinki ALU-SNOW do dachówki karpiówki

Mocowanie drabinki przeciwśniegowej ALU-SNOW służy do stabilnego montażu drabinek do dachówki karpiówki.

Cena:

277,84 299,78 

-
+

Planujesz zamontować drabinki przeciwśniegowe, ale nie wiesz jak to zrobić? Marka IVT posiada w ofercie mocowanie drabinki uniwersalne, a także mocowanie drabinki dedykowane do dachówki karpiówki. Wybór stał się prosty, prawda?

Mocowanie drabinki przeciwśniegowej do dachówki karpiówki - informacje szczegółowe

Mocowanie drabinki wykonane jest z aluminium, a łacznik to stal nierdzewna. Dostępne kolory to aluminium naturalne, antracytowy, czarny, ceglasty, kasztanowy oraz brązowy. Odstęp między mocowaniem jest uzależniony od kąta nachylenia połaci, jak również od strefy obciążenia śniegiem, którą znajdziesz w naszej galerii. W strefie 1,2,3 odstęp nie powinien przekraczać 60cm, a dla strefy 4 i 5 – 40cm.

Jak zabezpieczyć dom przed zsuwającym się śniegiem?

Głównym zadaniem zabezpieczeń przeciwśniegowych jest ochrona budynku. Istotny jednak jest fakt, że dzięki takim narzędziom ochronisz osoby przebywające na terenie podwórka przed niekontrolowanym zsunięciem się zalegającego na połaci dachowej śniegu. Bariery przeciwniegowe warto montować nad wjazdem do garażu, wejściem do budynku, a także nad ciągami komunikacyjnymi obiektu.

Kup w zestawie