884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – drabinka przeciwśniegowa ALU-SNOW (śniegołap)

Drabinka przeciwśniegowa ALU-SNOW firmy IVT to produkt, który zapewni Ci bezpieczeństwo zimą. Poznaj zalety zabezpieczeń przeciwśniegowych.

Cena:

177,85 199,94 

-
+

Zbliża się zima, a Ty jeszcze nie zakupiłaś drabinek przeciwśniegowych? Przedstawiamy Ci powody, dla których warto wybrać odpowiedni produkt z kategorii zabezpieczenia przeciwśniegowe. Produkt ze względu na duże ryzyko uszkodzenia podczas transportu jest wysyłany przy zakupie minimum 2 sztuk (nie ma możliwości wysyłki 1szt).

Drabinka przeciwśniegowa ALU-SNOW – informacje szczegółowe

Drabinka przeciwśniegowa jest wykonana z zamkniętego profilu stalowego z powłoką alucynkową, malowanego proszkowo. Wysokość drabinki wynosi 20cm, a jej długość 300cm. Drabinki można łączyć ze sobą bez konieczności stosowania dodatkowych łączników. Drabinka jest dostępna w kolorze czarnym, ceglastym, brązowym, kasztanowym, antracytowym i aluminium naturalne.

Dlaczego warto zamontować drabinkę przeciwśniegową?

Jednym z głównych powodów, dla których warto kupić drabinkę przeciwsniegową, jest zapewnienie bezpieczeństwa. W czasie obfitych opadów śniegu, gromadzi się on na dachu, po czym spada z niego w formie brył lodu. Drabinka przeciwśniegowa oprócz rozbijania śniegu dba o bezpieczeństwo osób znajdujących się bezpośrednio przy domu.

Kup w zestawie