884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – mocowanie drabinki ALU-SNOW uniwersalne

Zabezpieczenia przeciwśniegowe nie tylko chronią Twój dach przed przeciążeniami. Ich kluczowym zadaniem jest ochrona przechodniów przed spadającym śniegiem.

Cena:

110,16 124,96 

-
+

Skoro już masz drabinkę przeciwśniegową ALU-SNOW należy ją bezpiecznie zamocować. Mocowanie drabinki uniwersalne pasuje do wszelkiego rodzaju gontów i dachówek. Zabezpiecz swój dom przed skutkami zbierającego się śniegu.

Mocowanie drabinki ALU-SNOW uniwersalne – informacje szczegółowe

Odlew mocownika jest aluminiowy, łącznik złożony ze stali nierdzewnej. Mocowanie jest dostępne w kolorze czarnym, antracytowym, ceglastym, brązowym, kasztanowym i aluminium naturalne. Przed zamocowaniem drabinki za pomocą mocownika zapoznaj się ze strefami obciążenia śniegiem, ponieważ maksymalny odstęp między mocowaniem jest uzależniony od kąta nachylenia połaci dachu oraz stref obciążenia (dla strefy 1, 2, 3 co 60cm, dla strefy 4 i 5, co 40cm)

Jaki rodzaj zabezpieczenia przeciwśniegowego wybrać?

Zabezpieczenia przeciwśniegowe służą przede wszystkim ludziom. Nie wiem, czy zastanawiałeś się, jakie skutki może mieć śnieg, który spada z dachu pod wpływem jego nagromadzenia? Co może stać się z osobą stojącą właśnie koło domu? Produkty przeciwśniegowe takie jak rury przeciwśniegowe czy drabinki stanowią niezawodną barierę dla śniegu.

Kup w zestawie