884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – drabinka przeciwśniegowa STAL-SNOW (śniegołap)

Drabinka przeciwśniegowa STAL-SNOW firmy IVT to śniegołap, który zabezpiecza przestrzeń przydomową przed zsuwającym się śniegiem.

Cena:

31,43 84,00 

-
+

Drabinka przeciwśniegowa nazywana śniegołapem zapobiega gwałtownemu zsuwaniu się śniegu z połaci dachowej. Służy do nie tylko do ochrony mienia, ale także osób przebywających przy budynku. Produkt ze względu na duże ryzyko uszkodzenia podczas transportu jest wysyłany przy zakupie minimum 2 sztuk (nie ma możliwości wysyłki 1szt).

Drabinka przeciwśniegowa STAL-SNOW firmy IVT – informacje szczegółowe

Śniegołap występuje w 6 kolorach: ocynku naturalnym, czarnym, antracytowym, ceglasty, brązowym, kasztanowym. Wysokość drabinki wynosi 15cm. Drabinka występuje w trzech wariantach długości: 120cm, 200cm i 300cm. Jest wykonana ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe - dlaczego warto?

Śniegołapy, takie jak drabinki czy rury przeciwśniegowe TUBE-SNOW zapobiegają zsuwaniu się śniegu i lodu z dachu, co chroni przechodniów, jak również samochody i roślinność przed potencjalnymi niebezpieczeństwami i uszkodzeniami. Dodatkowo redukują obciążenie dachu, co może przyczynić się do wydłużenia jego żywotności.

Kup w zestawie