884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – kosz dachowy PLUS w rolce

Kosz dachowy nazywany rynną koszową to produkt IVT, który służy do zapewniania szczelności i odprowadzenia wody opadowej z połaci dachowej.

Cena:

180,20 

-
+

Kosz dachowy pełni istotną funkcję odprowadzania wody opadowej z połaci dachu do rynien, dzięki czemu dodatkowo zapewnia szczelność połączenia dwóch połaci.

Kosz dachowy PLUS w rolce marki IVT – informacje szczegółowe

Kosz dachowy nazywany jest także rynną koszową jest wykonany z aluminium powlekanego farbami w procesie hutniczym. Rolka posiada długość 5mb. Występuje w 5 kolorach: czarnym, antracytowym, brązowym, kasztanowym i ceglastym. Tłoczenie kosza gwarantuje stabilność i eliminuje konieczność deskowania pod koszem. Sprawdź także kosz rynnowy PLUS.

Co trzeba wiedzieć o koszach dachowych?

Rynna koszowa to element, w którym zbiera się duża ilość śniegu, który po roztopieniu sprawnie spływa do systemów rynnowych. Nasze kosze są wykonane w sposób estetyczny, ponieważ jest on widoczny i eksponowany na dachu. Prawidłowo zamontowany kosz zapewnia odporność na czynniki atmosferyczne i szczelność pokrycia. Dlatego należy odpowiednio przygotować podłoże i fachowo ułożyć pokrycie dachowe w koszu.

Kup w zestawie