884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- kosz dachowy STANDARD (op. 10 sztuk)

Rynna koszowa zwana inaczej koszem dachowym to element, który przekierowuje wodę opadową z połaci dachu do systemu orynnowania.

Cena:

665,94 

-
+

Kosz dachowy pełni istotną funkcję odprowadzania wody opadowej z połaci dachu do rynien, dzięki czemu dodatkowo zapewnia szczelność połączenia dwóch połaci.

Kosz dachowy STANDARD marki IVT – informacje szczegółowe

Kosz dachowy nazywany jest także rynną koszową jest wykonany z aluminium powlekanego farbami w procesie hutniczym. Posiada długość 2m i szerokość 0,5m. Występuje w 5 kolorach: czarnym, antracytowym, brązowym, kasztanowym i ceglastym. Profil kosza dachowego jest w kształcie litery U, co umożliwia wentylację i chroni więźbę dachową. Tłoczenie kosza gwarantuje stabilność i eliminuje konieczność deskowania pod koszem.

Co trzeba wiedzieć o koszach dachowych?

Rynna koszowa to element, w którym zbiera się duża ilość śniegu, który po roztopieniu sprawnie spływa do systemów rynnowych. Nasze kosze są wykonane w sposób estetyczny, ponieważ jest on widoczny i eksponowany na dachu. Prawidłowo zamontowany kosz zapewnia odporność na czynniki atmosferyczne i szczelność pokrycia. Dlatego należy odpowiednio przygotować podłoże i fachowo ułożyć pokrycie dachowe w koszu. Sprawdź także kosz rynnowy profilowany poprzecznie.

Kup w zestawie