884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- taśma rozprężna

Taśma rozprężna marki IVT służy do uszczelnienia połączenia kosza dachowego z połacią dachową. Taśma ma długość 5mb i występuje w kolorze antracytowym.

Cena:

25,10 32,84 

-
+

Planujesz budowę lub remont domu? Przerażają Cię ceny materiałów budowlanych? Napisz do nas, które materiały budowlane Cię interesują, a my wycenimy je wraz z dostawą, bo w XXI wieku kilometry nie stanowią problemu! Wybierz produkty wykończenia dachu marki IVT i ciesz się wysoką jakością oraz dobrą ceną!

Taśma rozprężna IVT – informacje szczegółowe

Taśma rozprężna służy do uszczelniania bocznych połączeń kosza dachowego z połacią dachu. Składa się z ester poliuretanowych, impregnowanych bitumem z warstwą klejącą. Długość rolki wynosi 5mb. Dostępne szerokości rolki to 40mm i 50mm. Taśma wystepuje w kolorze antracytowym.

Jak prawidłowo zadbać o połać dachową?

Ochrona połaci dachowej jest kluczowa dla utrzymania trwałości i wydajności dachu przez wiele lat. Upewnij się, czy dach jest prawidłowo wentylowany. Właściwa wentylacja pomoże uniknąć kondensacji i wilgoci wewnątrz strychu, co może prowadzić do uszkodzeń drewna i materiałów dachowych. Kosze dachowe pomogą odprowadzić wodę opadową do systemów rynnowych, co zapobiega obciążeniom dachu. Sprawdź produkty z serii akcesoria dachowe i ciesz się skuteczną ochroną już teraz!

Kup w zestawie