884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- Pb-Flex STANDARD 0,4mm taśma kominowa

Taśma kominowa Pb-Flex Premium o,4mm służy do uszczelnienie połączenia dachu ze ścianą. Rolka ma długość 5mb. Taśma wystepuje w 5 kolorach.

Cena:

284,13 

-
+

Budujesz lub remontujesz dom? Nie wiesz na co zwrócić uwagę podczas budowy? Wiele osób etapami budując dom zapomina jak ważny jest komin dachowy i jego odpowiednie uszczelnienie. Taśmy kominowe uszczelniające są łatwe w użyciu. Można je łatwo dopasować do kształtu i rozmiaru połączeń przy kominie. Sprawdź także taśmę Pb-Flex standard z ołowiem o grubości 0,3mm.

Taśma kominowa Pb-Flex Premium – informacje szczegółowe

Taśma kominowa idealni sprawdzi się do uszczelnienia połączeń dachu ze ścianą oraz dachu z kominem. Taśma zawiera ołów powlekany farbami o grubości 0,4 mm. Produkt wystepuje w kolorze antracytowym, czarnym, brązowym, ceglastym i kasztanowym. Rolka ma długość 5mb. Warstwą klejącą jest butyl umieszczony na całej szerokości taśmy.

Producent akcesoriów dachowych IVT

Marka IVT konsekwentnie się rozwija, a jej produkty kupuje tysiące zadowolonych Klientów w ponad 20 krajach na całym świecie. IVT jest związane z branżą dekarską. Projektuje i produkuje produkty, które są ściśle związane z dachem i jego obróbką.

Kup w zestawie