884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- farba dekarska 0,75l

Farba dekarska IVT to uniwersalna farba, która jest stosowana przy obróbkach dekarskich do zamalowania lub odnowienia powierzchni.

Cena:

54,46 

-
+

Szukasz uniwersalnej farby, która zamaluje wyblakłą dachówkę albo kawałek blachy aluminiowej? W czasie obróbek dekarskich uszkodziłeś delikatnie powierzchnię? Sprawdź naszą farbę dekarską marki IVT i daj drugie życie uszkodzonemu przedmiotowi.

Farba dekarska IVT – informacje szczegółowe

Farba do obróbek dekarskich jest odporna na czynniki atmosferyczne i niepłowiejąca. Jej atutem jest krótki czas schnięcia. Farba jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Można ją stosować do aluminium (blacha aluminiowa), tynków, dachówek betonowych, ceramicznych, bitumicznych, miedzi, ołowiu czy powierzchni ocynkowanych. Przed jej nałożeniem należy przygotować podłoże, które powinno być suche, czyste i pozbawione tłuszczu oraz kurzu. Farbę dekarską można stosować w takiej postaci, jak jest wyprodukowana lub rozcieńczyć ją z wodą.

Farba dekarska IVT – zalety

Farba dekarska to rodzaj farby specjalnie przeznaczonej do zastosowania na dachach i innych powierzchniach dekarskich. Jest to farba o wyjątkowych właściwościach, które pozwalają jej chronić dachy przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz przedłużać ich trwałość. Dostępna jest w kolorze czarnym, brązowym, antracytowym i ceglastym, dlatego z łatwością dobierzesz odpowiedni odcień.

Kup w zestawie