884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- blacha aluminiowa

Blacha aluminiowa IVT występuje w arkuszach o wielkości 1x2m i służy do wykonania małoformatowych obróbek dekarskich. Dostępna w 5 kolorach.

Cena:

117,78 

-
+

Szukasz materiałów, aby przykryć budę dla pupila? A może zabrakło Ci na budowie budynku gospodarczego blachy i potrzebujesz jednego arkusza? Mamy na to sposób! Blacha aluminiowa IVT to idealne rozwiązania do wykonania małoformatowych obróbek dekarskich. Sprawdź także farbę dekarską.

Blacha aluminiowa IVT – informacje szczegółowe

Arkusz blachy złożonej z aluminium pokrytego farbami poliestrowymi w procesie hutniczym posiada wymiary 1x2m. Blacha posiada grubość 0,58mm i kolorystycznie jest bardziej zbliżona do matowego odcienia. Występuje w kolorze czarnym, ceglastym, antracytowym, kasztanowym i brązowym. Istotne jest, że folię zabezpieczającą arkusz należy zerwać niezwłocznie po montażu.

Zalety blachy aluminiowej

Blacha aluminiowa to wszechstronny materiał, który ma wiele zalet, takich jak lekkość, odporność na korozję, przyjazność dla środowiska, łatwość formatowania. Dlatego jest szeroko stosowana w różnych dziedzinach, od budownictwa i przemysłu lotniczego po elektronikę i produkcję opakowań. Jeśli poszukujesz materiału, który łączy w sobie trwałość, wydajność i estetykę, to blacha aluminiowa może jest doskonałym wyborem.

Kup w zestawie