884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- OPTI-ROLL taśma kalenicowa

Taśma do kalenicy Opti-Roll firmy IVT to produkt, który zapewnia dobre warunki wentylacji połaci dachowej. Rolka ma długość 5mb.

Cena:

65,53 73,73 

-
+

Taśma Opti-Roll firmy IVT zawiera warstwę klejącą o szerokości 30mm, która zapewnia długotrwałe uzytkowanie. Środkowa część taśmy to wysokojakościowe EPDM, które jest odporne na promieniowanie UV oraz zmiany temperatury. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze produkty z kategorii strefy kalenicy i ciesz się trwałymi produktami na lata.

Taśma kalenicowa Opti-Roll – informacje szczegółowe

Taśma służy do uszczelnienia gąsiorów. Mocuje ją się na kalenicach i narożach. Może zastanawiasz się, co to w ogóle jest kalenica? Kalenica to centralny punkt, linia na dachu spadzistym, gdzie spotykają się dwie połacie dachu. Jest to najwyższy punkt dachu, który biegnie od jednego końca budynku do drugiego wzdłuż jego grzbietu. Kalenica, nazywana często gąsiorem jest istotnym elementem konstrukcyjnym dachu spadzistego.

Produkty chroniące kalenicę przed wilgocią - jakie wybrać?

W okolicach kalenicy zazwyczaj stosuje się specjalne taśmy kalenicowe lub membrany, które uszczelniają to miejsce. Zapobiega to przedostawaniu się wody deszczowej czy ze śniegu do wnętrza budynku i chroni drewno lub inne materiały konstrukcyjne przed wilgocią. Firma IVT posiada w swojej ofeercie taśmy o różnych szerokościach i warstwie klejącej, np. Micro-Roll, Primo-Roll.

Kup w zestawie