884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- kolce na ptaki

Siatka odstraszająca ptaki nazywana kolcami na ptaki marki IVT mają postać długich drutów stalowych i służą do odstraszenia ptaków.

Cena:

8,70 17,95 

-
+

Nie wiesz, jak ochronić dom przed ptakami? Kolce na ptaki to jeden z najpopularniejszych systemów odstraszania ptaków. Są to długie, cienkie, stalowe kolce zamocowane na powierzchniach, które są narażone na siedzenie lub lądowanie ptaków, takie jak parapety, balustrady, dachy, komin czy poręcze.

Bird Protect IVT – informacje szczegółowe

Produkt stosuje się w celu zabezpieczenia dachu, elewacji, parapetów i gzymsów przed ptakami. Bird Protect wykonany jest ze stali nierdzewnej, a postawa jest z przezroczystego poliwęglanu. Element ma długość 50cm. Występuje w czterech wariantach, różniących się gęstością drutów i obszarem ochronnym. Bird Protect typ 2 posiada obszar ochronny od 10 do 25cm. Typ 3: 12-27cm, typ 4: 10-25cm, typ 6: 16-31cm. Końcówki profilowane w kształcie litery V ułatwiają montaż.

Jak działają kolce na ptaki?

Mechanizm działania jest prosty: ptak nie może usiąść ani stanąć na powierzchni, na której znajdują się kolce, więc jest zmuszony szukać innego miejsca do siedzenia lub lądowania. Kolce są nieszkodliwe i skutecznie odstraszają ptaki, nie powodując im żadnych obrażeń.

Kup w zestawie