884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- Multiform Elastic taśma kominowa

Taśma kominowa Multifom Elastic firmy IVT służy do uszczelnienia połączeń dachu i komina. Rolka ma długość 5mb. Sprawdź sam!

Cena:

185,31 

-
+

Strefa komina na dachu to miejsce, które wymaga szczególnej uwagi i właściwej ochrony. Odpowiednie zabezpieczenie i uszczelnienie tej strefy jest kluczowe dla utrzymania dachu w dobrej kondycji i zapobiegania przeciekom wody oraz innych problemom związanym z wilgocią. Poznaj produkty uszczelniające połączenia między różnymi warstwami pokrycia dachowego firmy IVT.

Multiform Elastic firmy IVT – informacje szczegółowe

Taśma kominowa Multiform Elastic jest przeznaczona do uszczelnienia dachu z kominem, a także dachu ze ścianą. Jest wykonana z powlekanego farbami z powłoką akrylową odporną na promieniowanie UV aluminium, a część spodnia została wzmocniona folią polietylenową. Warstwą klejącą jest butyl umieszczony na całej szerokości taśmy. Rolka ma długość 5mb. Taśma występuje w kolorze czarnym, ceglastym, brązowym i antracytowym.

Dlaczego warto zabezpieczyć strefę komina?

Strefa komina jest szczególnie narażona na działanie warunków atmosferycznych, ponieważ kominy najczęściej są najwyższym punktem na dachu. Jest to miejsce, w którym różne materiały spotykają się, a to sprawia, że jest podatne na przecieki wody. Dodatkowo, wahania temperatury mogą powodować skurczenie i rozszerzanie się materiałów, co z czasem może doprowadzić do uszkodzeń. Podejmij słuszną decyzję i wybierz produkty uszczelniające IVT.

Kup w zestawie