884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario XtraTape

Taśma jednostronna Xtratape Vario Isover to produkt, który służy do zabezpieczenia szczelnej warstwy od środka i na zewnątrz o doskonałej sile klejenia.

Cena:

135,26 

-
+

Taśma XtraTape Vario Isover to jednostronna taśma, która służy do uzyskania szczelności i połączeń folii KM Duplex Vario i XtraSafe Vario pomiędzy nimi, a także do konstrukcji i przegród budowlanych, okien połaciowych, instalacji i rur.

Taśma Xtratape Vario Isover – informacje szczegółowe

Taśma Xtratape Isover jest bardzo elastyczna i posiada dużą siłę klejenia. Zalecane jest, aby była stosowana na powierzchniach, takich jak folia aluminiowa, PE, PA, PU, PP, metal, drewno i plastik. Nie zawiera PVC, metali ciężkich, halogenów i rozpuszczalników. Posiada podziałkę milimetrową, dzięki czemu przyspiesza i ułatwia montaż. Taśma posiada szerokość 60mm i długość 20m.

Dlaczego Isover?

Isover to producent, który w Polsce jest kojarzony przede wszystkim z produktami, takimi jak wełna Fasoterm, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata, Aku-Płyta - czyli wszystko, co jest związane z ociepleniem dachów płaskich, skośnych, fundamentów, posadzek i ścian działowych.

Kup w zestawie