884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario KM Duplex UV

KM Duplex Isover Vario to aktywna folia, która latem ułatwia usunięcie wilgoci, a zimą blokuje przedostawanie się pary wodnej z wnętrza budynku do przegrody.

Cena:

684,20 

-
+

KM Duplex Vario Isover to inteligentna membrana paroizolacyjna, która po odpowiednim montażu zapewnia niezmienność parametrów na długie lata.

KM Duplex Vario Isover – informacje szczegółowe

Folia KM Duplex Isover jest przymocowywana do odtłuszczonych i czystych profili CD za pomocą taśmy. Jej krawędzie skleja się z zachowaniem zakładu minimum 10cm. Przy użyciu uszczelniacza może szczelnie połączyć folię z konstrukcją budowli. Powinno się brać pod uwagę deformacje w czasie montażu, takie jak ugięcie, przesunięcia. Po zakończeniu prac zaleca się zastosowanie Blower Door Testu, w celu sprawdzenia szczelności koperty obiektu.

Membrana paroizolacyjna Isover – zalety

Folia paroizolacyjna KM Duplex Isover charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie. Posiada na sobie nadrukowaną kratkę o wymiarach 10x10cm, co znacznie ułatwia przycinanie i montaż. Folia posiada szerokie zastosowanie: od poddaszy, sufity, ściany, jak i w konstrukcji szkieletowej.

Kup w zestawie