884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario KB1

Taśma jednostronna Vario KB1 Isover posiada dużą siłę klejenia i służy do zaklejania styków i zakładów folii paroizolacyjnej.

Cena:

112,47 

-
+

Isover Vario KB1 to taśma, która służy do szczelnego zaklejenia styków oraz zakładów folii paroizolacyjnych o zmiennym oporze dyfuzyjnym, takich jak: Isover Vario KM Duplex.

KB1 Vario Isover – informacje szczegółowe

Zalecanymi powierzchniami do klejenia są folie PE, PU, PA, PP, aluminiowe, metal, plastik, drewno, papier kraftowy, materiały drewnopochodne takie jak zagruntowane płyty OSB. Istotne jest, że powierzchnia klejenia musi być odtłuszczona i czysta. Taśma jednostronna ma wymiary 60mm x 40m długości. Jest łatwa w użyciu i służy wyłącznie do użytku wewnątrz budynku. Bardzo dużym atutem jest fakt, że taśma ma nadrukowaną miarkę, co przyspiesza montaż.

Czy produkty Isover są bezpieczne dla środowiska?

KB1 Vario nie zawiera rozpuszczalników, metali ciężkich, PVC i halogenów. Znak EMICODE® na produktach ISOVER Vario® jest wyznacznikiem wysokiej jakości w obszarze zrównoważonych rozwiązań ekologicznych oraz zdrowego powietrza w pomieszczeniach, a także bardzo niskich poziomów emisji.

Kup w zestawie