884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario XtraSafe

Folia paroizolacyjna Xtrasafe Vario Isover posiada poszerzony zakres zmienności oporu dyfuzyjnego, co umożliwia usuwanie wilgoci.

Cena:

926,52 

-
+

Folia paroizolacyjna XtraSafe Isover Vario jest mocowana na rzepy XtraPatch Vario, dzięki czemu jej montaż jest szybki i prosty. Posiada szerokie zastosowanie: od poddaszy, sufitów, po ściany w konstrukcji szkieletowej.

Folia aktywna XtraSafe Isover Vario – informacje szczegółowe

Folia paroizolacyjna Xtrasafe, dzięki mocowaniu na rzepy Xtrapatch Vario Isover, w przypadku nieprawidłowego ułożenia lub pofałdowania, może być wielokrotnie montowana i demontowana. Istotne jest, aby w czasie montażu została zachowana szczelność połączeń - bez tego system nie będzie efektywny. Krawędzie folii powinno się łączyć z nakładem 10cm, a po zakończeniu prac zaleca się zastosowanie Bloower Door Testu, w celu sprawdzenia szczelności koperty budynku. Folia posiada grubość 0,02mm, wymiary: 40 000 x 1500mm, w rolce mieści się 60m2.

Zalety folii Xtrasafe Isover Vario

Paroizolacja o zmiennym oporze dyfuzyjnym (Sd) ułatwia usuwanie wilogoci z konstrukcji latem, a zarazem blokuje przedostawanie się pary wodnej z wnętrza budynku do przegrody zimą. Dużymi atutami są oznakowania folii w postaci siatki, która ułatwia cięcie oraz łatwość mocowania za pomocą rzepów Vario.

Kup w zestawie