884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario DoubleFit+

DoubleFit+ Isover Vario to masa uszczelniająca niezawierająca rozpuszczalników, o doskonałej przyczepności i długotrwałej elastyczności połączenia.

Cena:

35,98 

-
+

DoubleFit+ to dwuskładnikowa masa klejąca, która idealnie sprawdzi się do klejenia powierzchni murowanych, betonu, betonu porowatego, tynków, drewna i metalu.

DoubleFit+ - informacje szczegółowe

Masa uszczelniająca Isover występująca w opakowaniach po 310ml nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonna, wytrzymała na rozrywanie. DoubleFit+ służy do tworzenia szczelnych połączeń folii paroizolacyjnych o zmiennym oporze dyfuzyjnym: Isover Vario KM, Isover Vario XtraSafe, a także folii PE do elementów przegród budowlanych, konstrukcji, instalacji czy okien.

Instrukcja użytkowania DoubleFit+

Aby prawidłowo nałożyć masę klejąca należy przygotować powierzchnię. Ma być ona czysta, sucha i odtłuszczona. Dodatkowo powierzchnia klejąca lub folia, która jest przeznaczona do klejenia musi być przepuszczalna lub przyczepna. Dla pewności klejenia można użyć listy dociskowej. Wałek klejący powinien mieć średnicę od 6 do 8 mm w celu zapewniania odpowiedniej przyczepności.

Kup w zestawie