884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario MultiTape

Taśma MultiTape Vario Isover posiada praktyczną podziałkę milimetrową, która ułatwia docinanie. Służy do szczelnego wykonywania trudnych połączeń.

Cena:

107,40 

-
+

Taśma MultiTape Isover Vario to produkt, który służy do szczelnego wykonywania trudnych połączeń, np. Na przejściach kabli, elementów konstrukcyjnych czy rur.

Elastyczna Taśma Klejąca Isover Vario Multitape – informacje szczegółowe

Taśma jednostronna klejąca Vario MultiTape Isover to rozwiązanie do łączenia skomplikowanych materiałów. Dużym atutem jest jej rozciągliwość, elastyczność i dobre klejenie. Taśma jest kompatybilna z innymi produktami Vario Isover. Nadaje się do klejenia powierzchni, takich jak folia PP, PA, PU, PE, aluminiowa, metal, drewno i plastik. Przed zastosowaniem należy odtłuścić i wyczyścić powierzchnię.

Isover Vario MultiTape – parametry techniczne

Taśma posiada wymiary 60mm x 25m długości. Na swojej powierzchni ma praktyczną podziałkę milimetrową, która ułatwia precyzyjne i szybkie docinanie. Klejem jest wodoodporny akrylan modyfikowany bez rozpuszczalnika. Stosowana w temperaturze od -30°C do +100°C. Temperatura pracy od -10°C oraz powyżej. Nośnikiem klejącym jest specjalna folia PE z siatką wzmacniającą.

Kup w zestawie